Proč u nás:

Základem všeho je komunikace a lidskost. Proto u nás nic není problém.

Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, ozvěte se nám. Pomůžeme vám je vyřešit.

Barbara, provozní

Budete mít soukromí

Ve vile není žádná recepce ani žádní zaměstnanci, kteří by narušovali vaše soukromí a klid. Můžete si tu pronajmout jeden pokoj, patro anebo i celou vilu a využít tak potenciál tohoto ubytování naplno.

Otevřete si kdy budete chtít

Přijedete z akce až brzy nad ránem? Nebo se naopak chystáte někam odcházet? Klíče budete mít k dispozici, takže z vily a do vily můžete přicházet kdykoliv potřebujete.

Budeme vám k dispozici

I když ve vile není recepce, jsme vám stále k dispozici. Paní Barbara, provozní tohoto ubytování, bydlí jen pár kroků od vily a tak vám pomůže váš požadavek vyřešit velmi rychle.
Jsme vybavení

Prádlo ani hygienické potřeby si s sebou vozit nemusíte. Jsme vybavení stejně jako standardní penzion nebo hotel. Ručníky, ložní prádlo, mýdlo, sprchový gel, jar na nádobí, houbičky i utěrky tu pro vás máme nachystané.

Možnost venkovního posezení na zahradě
a možnost grilování (zapůjčení grilu možno za zálohu).

Odřídíme to za vás

Nemusíte k nám nutně jezdit po vlastní ose. Pokud potřebujete, my vás za poplatek dovezeme, ale i odvezeme. Zavolejte nám, objednejte si službu transferu a my už to za vás odřídíme.

Ubytovací a storno podmínky:

Ceny za ubytování jsou smluvní, mohou se lišit v závislosti na obsazenosti hotelů nebo sportovních a kulturních akcích v okolí.
Veškeré ceny uvádíme včetně DPH.
Poplatek Statutárnímu městu Ostrava činí 21 Kč/osoba/noc.
Platbu za ubytování můžete provést nejpozději v den vašeho příjezdu v hotovosti nebo převodem na účet.
Svou rezervaci můžete bez poplatku zrušit nejpozději 14 dní před svým příjezdem. Pokud rezervaci zrušíte 14 – 7 dní před příjezdem, vrátíme vám 50 % z platby. Při pozdějším zrušení si účtujeme plnou cenu.

Během kulturních, sportovních či hudebních akcí (např. Colours of Ostrava, Beats for Love, ap.) jsou ceny smluvní a může být vyžadována kauce.

Ubytovací a reklamační řád